Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2024-05-03

Kolejny krok w reaktywacji Konfrontacji

Latkowski-www-konfrontacja-1.jpg

Majówka upływa na wygłuszaniu. Projekt scenografii gotowy. Sprzętu do realizacji  przybywa. Pytają mnie, bym zdradził więcej szczegółów o reaktywacji Konfrontacji. Tak w 2005 roku zapowiadano w mediach pierwszy odcinek (za redakcją Press): „Konfrontacja” to projekt publicystyczno-reporterski o tematyce społecznej. Autorskim założeniem Latkowskiego jest wskazywanie problemów społecznych i interwencje w sprawach pokrzywdzonych. W realizację „Konfrontacji” zaangażowano dziennikarzy śledczych różnych redakcji prasowych. W premierowym odcinku poświęconym instytucji świadka koronnego po raz pierwszy w historii telewizji zostaną pokazane zdjęcia operacyjne Centralnego Biura Śledczego. Program będzie emitowany w dwie środy miesiąca o godz. 22.40. Częstotliwości poprzedniego programu młodzieżowego Latkowskiego „Nakręcona noc” TVP ograniczyła w marcu br. Pomimo średnio 10,2 proc. udziałów w rynku (od września „Nakręconą noc” oglądało średnio 400 tys. widzów) program zniknął z anteny telewizyjnej Dwójki w lipcu br. (20.09.2005)”
Blisko 10 lat minęło. Czas na zmiany w formule i uznanie, że internet i socjale dzisiaj rządzą mediami. Choć przypomnę, że „Konfrontacja” po linearnej emisji miała w telewizji dalszą część na stronach internetowych TVP. Jaka będzie ostatecznie, o tym wkrótce. 

Subskrybuj kanał YouTube >>>

Rozważ wsparcie programu "Konfrontacja" i serwisu latkowski.com oraz Konfrontacja.com.pl; moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo” na konto nr: 38 1090 1694 0000 0001 3065 4695

Wspieraj >>>


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0