Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2023-02-15

Nie tylko Abris i Paulina Pietkiwicz

Nie kupuję narracji, że za zmanipulowanie Postępowania Układowego zawartego we Wrocławiu odpowiada jeden podmiot (Abris) oraz jedna osoba (Paulina Pietkiewicz). Każdy kto spędził trochę życia w korporacji, a tym bardziej w spółce publicznej wie, jak wiele osób i podmiotów musiało być zaangażowanych w przeprowadzenie tego typu operacji.

Gierynski-i-Pietkiewicz-Abris-GetBack-Latkowski.jpg

Nie kupuję narracji, że za zmanipulowanie Postępowania Układowego zawartego we Wrocławiu odpowiada jeden podmiot (Abris) oraz jedna osoba (Paulina Pietkiewicz). Każdy kto spędził trochę życia w korporacji, a tym bardziej w spółce publicznej wie, jak wiele podmiotów – Zarząd, Rada Nadzorcza, Doradcy prawni, często Akcjonariusze - musiało być zaangażowanych w przeprowadzenie tego typu operacji. A winny zazwyczaj jest ten kto zarobił – w porządku korporacyjnym lub poza tym porządkiem. Wystarczy sprawdzić kto najbardziej skorzystał na umorzeniu obligacji? Kto przyjmował wynagrodzenie od GetBacka lub jego właściciela za rożnego typu usługi? Kto pobierał wysokie wynagrodzenie za pracę lub zasiadanie w organach Abrisa i GetBacka? I kto po prostu nie wykonał swoich nadzorczych obowiązków? Winnych jest więcej.


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0