Latkowski.com Latkowski.com
Powrót

2021-12-28

Czy naprawdę trudno ustalić, kto winien w aferze GetBack?

W biznesie obowiązuje zasada „Follow the Money” – ten winien, kto zarobił albo mógł zarobić, ale oni coś ściemniają, że to trudne. Nie jest to wcale trudne – wystarczy sprawdzić przelewy bankowe i przeanalizować duże transakcje sprzedaży portfeli.

W biznesie obowiązuje zasada „Follow the Money” – ten winien, kto zarobił albo mógł zarobić, ale oni coś ściemniają, że to trudne. Nie jest to wcale trudne – wystarczy sprawdzić przelewy bankowe i przeanalizować duże transakcje sprzedaży portfeli. A założenia około transakcyjne z-back-testować do rzeczywistego performance’u. Do tego w bankach, które sprzedały portfele, zobaczyć, ile zarobiły na sprzedaży i ile rozwiązały rezerw, i w domku jesteśmy – zobaczymy, kto zarobił na sprzedaży i kto oraz ile zarabia po nabyciu. Proste jak drut, tylko wystarcza chcieć.

Jako pierwsza ukaże się edycja limitowana ksiązki. Data premiery do 30 dni od premiery filmu. Planowana pierwsza wysyłka w lutym 2022 roku.
 Edycja limitowana - twarda oprawa, papier wysokiej jakości. Ukaże się jako pierwsza, przed wydaniem w oprawie miękkiej. Tutaj możesz kupić >>>


Tutaj możesz kupić moje książki

Sklep

Rozważ wsparcie serwisu latkowski.com, moich projektów książkowych, filmowych oraz dziennikarskich śledztw. Nawet niewielkie finansowe wpłaty mają wielkie znaczenie.

Darowizny mogą Państwo dokonywać poprzez Fundację „Wolne Słowo”

Wesprzyj
0